Srebrenitsa'da BM'nin Bosnalı müslümanlara hiyaneti

2017-07-11 11:22:30

SREBRENİTSA'DA NE OLMUŞTU? 'nın, 11 Temmuz 1995'te Ratko Mladic komutasındaki Sırp birlikler tarafından işgal edilmesinin ardından BM bünyesindeki Hollandalı askerlere sığınan sivil Boşnaklar, Sırplara teslim edildi. Kadın ve çocukların Boşnak askerlerin kontrolündeki bölgeye ulaşmasına izin veren Sırplar, 8 binden fazla Boşnak erkeği ormanlık alanlarda, fabrikalarda ve depolarda katletti. Katledilen Boşnaklar o dönemde toplu mezarlara gömüldü.

Kategori: Belgesel

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
1
0
0
0
Benzer Videolar
Hollanda hükümetinden Müslümanlara Ramazan ayı mesajı
Hollanda hükümetinden Müslümanlara Ramazan ayı mesajı
Bosnalı Majra annesinin sesini ilk kez Türkiye'de duydu
Bosnalı Majra annesinin sesini ilk kez Türkiye'de duydu
Saker Vakfı, Müslümanlara yardım eli uzatmaya devam ediyor
Saker Vakfı, Müslümanlara yardım eli uzatmaya devam ediyor
oya 2017-07-11 19:17:43
Birakin su müslümanlar kardestir vs yalanini,kardesce davraniyorsa da sadece türk davraniyor.Bosnali Sirp iste can ciger kuzu sarmasi gibiler,birlikte ya türk erkeklerini ya da türbanlilari asagilarlar yok dapadarmis ,cok makyajliymis,türklerin müslümanligini elestirirler.Katar olayinda da araplari tekrar gördük yine de batili japon vs bunlardan bin kat yi
oya 2017-07-11 19:17:21
Niye heryerde müslümanlar aciz,gelismemis,fakir,cahil.Rusya da,Balkanlarda,Afrikada,Ortadoguda,Uzakdoguda,sadece TÜRKIYE de dimdik ATATÜRK ün TÜRKIYEsinde,Nobel ödülü bile aliyor Atanin evlatlari.Atatürk cikaramayan devletler kitalar hep böyle sirf Sirbistan mi??
Halk 2017-07-11 16:33:34
Allah hebsine rahmet eylesin. Sırp lar ve yandaşlarını cehennemden çıkartmasın.