Nihat Genç: Onuru kırılan askerin 2 seçeneği var

2013-01-14 12:00:59

Nihat Genç: Onuru kırılan askerin 2 seçeneği var Nihat Genç'ten asker intiharlarıyla ilgili çarpıcı iddia.. Birtakım insanların belinin kırıldığını belirten Genç: Durup dururken kendi orduna casusluktan dava açıyorsun. Bu da onların çok ağrına gidiyor. Önlerinde 2 seçenek kalıyor. Ya onurlu davranıp intihar ediyorlar ya da istifa ediyorlar. Türk ordusunda da şerefsiz bir ithamı taşımam diyerek çoğu asker intihar etti dedi.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
Rus yapımı roket askerin omzunda patladı
Rus yapımı roket askerin omzunda patladı
Konya'da çatıya çıkmak isterken kırılan merdivenden düştü
Konya'da çatıya çıkmak isterken kırılan merdivenden düştü
lale
şimdi senin böceğin beydinden daha küçük bir beyinli olduğun anlaşıldı bu hükümet sana çok yakışıyor yakında 40.000 kişinin katili serbest kalırsa hiç şaşma çünkü sizin ürününüz yazıkkkk ne yazık sizin gibi zavallılara
M.alpay
Nihat Genç'i de adam sanırdık, ak kara bu ülkede artık belli olmuştur, fazla söz sizi daha da batırır. konuşmayın, konuştukça batıyorsunuz. Senin karşına Nihat Doğan'ı çıkarmak gerek!
LALE
ASIL BÖCEK BEYİNLİ OLAN SENSİN ÜLKE ELDEN GİTMİŞ SEN HALA PİYONLARI MI SAVUNUYORSUN YAZIKLAR OLSUN SANA
tuğrul alparslan
böcekbeyin sen önce 12 eylülcülerin,28 şubatçıların nerde olduğunu söyle.hepsi dışarıda.işkencecileri saymıyorum bile.ya e muhtıracılar.yani anlıyacağın orjinal dışarıda,yan sanayi içeride.OKEY Mİ
BÖCEK BEYIN!!!
DARBE YAPAMIYOSAM BENIM BU GÖREVDE NE İŞİM VAR DEYIP ISTIFA EDEN ASKERLERE ŞEREFLI DENIYOSA SEN BU ULKENIN EN ŞEREFLI INSANLARINDANSIN ..