İşte Erdoğan'ın hayalindeki İstanbul

2013-03-12 11:49:15

İşte Erdoğan'ın hayalindeki İstanbul Erdoğan'ın helikopterde bakanlarıyla birlikte incelediği haritanın detayları.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
Fenerbahçe'nin yeni transferi Ayew İstanbul'a geliyor
Fenerbahçe'nin yeni transferi Ayew İstanbul'a geliyor
Çocuklarını görmek isterken hayatında oluyordu
Çocuklarını görmek isterken hayatında oluyordu
İstanbul'da fırtınalı gecenin görüntüleri
İstanbul'da fırtınalı gecenin görüntüleri
Ünal: İstanbul mitingimizi ittifak olarak planlıyoruz
Ünal: İstanbul mitingimizi ittifak olarak planlıyoruz
İstanbul’un Toplu Ulaşımdaki Büyük Değişimi
İstanbul’un Toplu Ulaşımdaki Büyük Değişimi
Onyekuru Galatasaray için İstanbul'da
Onyekuru Galatasaray için İstanbul'da
Beşiktaş'ın istediği Marco Fabian'ın şık golleri
Beşiktaş'ın istediği Marco Fabian'ın şık golleri
Shakira İstanbul'da
Shakira İstanbul'da
fark edermi
beyinsiz olduğunuz ne kadar belli başlıkta yazıldığı gibi ''hayalindeki'' diyor daha neyin kafasını yaşıyorsunuz tirrikler.... bide sizi duyan da o zamana kadar yaşayacağınızın tapusu elinizde zannedecek. hey Allahım ya komedi ;) devam edin çok eğlencelisiniz.
esra
Yaşı yetenler bilir Dallas filminin jeneriği gibi olmuş , bu durumda "Ceyar" Sayın başbakan mı oluyor? Havadan çekilmiş efekti ile yapıldığına göre bu projeyi yapanların ya yere inmeye yüzü yok ya da ayakları yere basamıyor bir türlü. Ezan sesi var ama insan ve araç yok, nerede bu millet, nerede bu devlet!! Büyükşehir Belediyesi şakşakçılığı bıraksın işini yapsın, metro duraklarında yürüyen merdivenler, asansörler çalışmıyor.....Gülelim ağlanacak halimize..
Cihan
İstanbul'dan geriye hiç bir şey bırakılmamış, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir kente dönüşmüş bu ucubİstan karşısında yollarda yürüyen insanların siyah giyinmesi çok normal . Onlar ,yitirdikleri İstanbul'un, beton ve otoyol fetişizmiyle insani değerlerinden ve insani ilişkilerinden hatta sokaklarındaki kedi ve köpeklerden, güvercinlerden mahrum bırakılmış İstanbul'un matemini tutmaktalar
nes
bu basbakan ve kurmaylari SimCity oynayarak tatmin olsa ya? sehirden ceksinler ellerini, bir huzur versinler! Marmara'daki ekolijik dengeyi bozup, agaci, kusu, bocegi katledip bu sehirleri kursa ne olur... Istanbul su icin Bati Karadeniz illerine bagimli, bunca insani doyuracak is yokken, icme suyumuz yetmezken yeni gokdelenler yapip daha da cok insana buyrun gelin demek nasil bir cahilliktir...
Cihan Uzunçarşılı Baysal
İstanbul'dan geriye hiç bir şey bırakılmamış, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir kente dönüşmüş bu ucubİstan karşısında yollarda yürüyen insanların siyah giyinmesi çok normal . Onlar ,yitirdikleri İstanbul'un, beton ve otoyol fetişizmiyle insani değerlerinden ve insani ilişkilerinden hatta sokaklarındaki kedi ve köpeklerden, güvercinlerden mahrum bırakılmış İstanbul'un matemini tutmaktalar!
kanal
Kanal İstanbul ne oldu yav
sahipleri kim olacak
kim oturacak bu binalarda karnını doyuramayan halkmı yoksa sudi pireslerimi kim
fırtınabiçen
hayalleriniz yoksa hedeflerizde yok demektir,hayalet ve uygula,hayal edilen herşey yapılabilir hayellerinizin peşinden koşun mutlaka basarılı olacaksınız
berk
videodaki yeşil alanlar için çok geç kalındı... yakında topraktan da insan fışkıracak.
terakki etmek zorundayız
yahu ne kadar dar küçük düşünüyorsunuz böyle bir zaman ve ortamda fakir mi kalır asgari ücretlimi.hele geniş düşünün da her şeyi geliştirdik de hala içimizi kendimizi değiştirip geliştiremedik. :))))
avni
Başbakan boş zamanlarında simcity oynuyor bence. Çalışırsak olur bence. Konsept çalışma iyi. Karadenizlileri oradan uzak tutarsanız realize edebilirsiniz.
alim güçlü
cami yok koskoca yeni İstanbul'da :)
oguz
bu videodakileri yapabilmeleri için bölgeleri komple yıkıp yeniden yapmaları lazım . yoksa öyle bir binayı yık onun yerine yap filan bu işler böyle olmaz , zor yani yapabilirlersede helal olsun , bir 10-15 sene sabretmek lazım bunun için . şehir planlaması öyle kolay bir şey değil .
Hülya
Başka bahane yok, ne kadar gereksiz bahane varsa sıralanmış. Bu iktidardan önceki çarpık zemine ancak bukadar oluyor ! Daha fazlasıda olacak zira 50 yılda hakkından gelinen ne varsa gelinmiş bunu düzeltmeye bir 50 yıl daha gerekebilir. Valla orman varsada bakımsız , kendi halinde kurumuş , denetimsiz, emniyetsiz, pisletilmiş , düzensiz , gözetimsiz bir orman vardı. Ormanlarımız derken bilmeyende isviçre ormanı, ingiliz parkı falan sanacak. Bir halkın kültür tablosu hatta deodrantı bile yaşam koşullarına , yaşadığı kaliteli sokağa , aldığı hizmete göre bile değişime uğrarmış. Sosyologlar söylüyor. En güzel örneği ise, orta halli bir kasaba avrupalı insanını alabiliriz. Ayrıca bukadar güzel tanıtımları 10- 15 sene önce rüyanızda görürdünüz.
r.s.
her şey güzelde niye burda duble yol yok koskoca şehrin ana caddesi bi gidiş bi geliş bu ne yaaa...
ŞAHİN
istanbul iyide bafralılar size on yıldır oy (rey)atıyo niye bafraya bakmazlar ki bafra SAMSUN .
fatma
erdoğan bu şehiri kime hitaben yapacak acaba anladığım kadar ile asgari ücretleçalışan insanlara burada yer yok
kartal
gomumu bulmus ))
latiff
acaba burada kimler yaşayacak..?onu da düşünmek lazım.asgari ücretle geçinmeye çalışan işçi mi..?onlar için bir proje var mı acaba..?onlarda kapıcılık yapar dimi buralar da..
KEMALA CEVAP
SALI PAZARI KADIKÖY CHP DE ASLANIM ONDANDIR
ahmet
sene 2453 te belki olur
KANCA KANCA
İSTANBULUN SON ORMAN LARINA GÖZDİKTİNİZ BELLİ.HA BU PROJEDE FAKİR HALK VARMI VEYA NERESİNDE
kemal
salı pazarından geliyorum. hala kaldırım taşları kırık ve arabalarını kaldırıma parkeden bir zihniyete sahip halk var. Bunlar çok ütopik ve gelişmiş ülkeler için olabilecek hayaller. Halkı kaldırıma parkeden, dakikada bir korna çalan, yüzde 50si deodorant kullanmayan,asgari ücretin 790 lira olduğu bir toplum için binalar güzel olsa ne olur olmasa ne olur.
ADK53
Video'ya o kadar emek harcamışlar ama neyin ne olduğu belli değil..Kuru kuru görüntü var sadece.İnsan orada belirtir "Burası şehir hastanelerinin olacağı yer,burası olimpiyatlar için tasarlanan yer,burası şunun,burası bunun için" diye belirtir insan.Yazık valla videoya üzüldüm.Emek var mesaj yok,bilgilendirme yok..