Etyen Mahçupyan'dan Aydıntaşbaş'ı susturan cevap

2014-04-03 07:58:00

Etyen Mahçupyan'dan Aydıntaşbaş'ı susturan cevap Zaman yazarı Etyem Mahçupyan, canlı yayında verdiği cevapla Aslı Aydıntaşbaş'ı susturdu. Aydıntaşbaş programın ilerleyen dakikalarında AK Parti'ye karşı olanların oranı da yüzde 55 diye bir cümle kurdu. Bunun üzerine söze giren Mahçupyan Onlar AK Parti'ye karşı olan değil, AK Parti'ye oy vermeyenlerdir, ona bakarsak CHP'ye karşı olan da yüzde 75'lik bir kesim var dememiz lazım dedi. Bunun üzerine Aydıntaşbaş karşılık veremedi ve program devam etti.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
Sesli yaya uyarı cihazına cevap veren teyze
Sesli yaya uyarı cihazına cevap veren teyze
Devlet Bahçeli, Meral Akşener'e cevap verdi
Devlet Bahçeli, Meral Akşener'e cevap verdi
Fatih Terim muhabiri İtalyanca cevap verdi
Fatih Terim muhabiri İtalyanca cevap verdi
ALİ
..neden taksim inadı... Orda öldürülenleri kimlerin öldürdüğü bile hala bellideyil.. Geçmişte yaşanan bu olayları yapanların planlayanların da dış mihrakların olmadığı nemalüm.. Neden işci hakları üzerinden oyunlar oynanıyor.. huzur düşmanlarımıza batıyor... amaçları iç savaş çıkarmak.. İşçi bayramı üzerinden bunu yapmaya çalışan hainler var.. İşçi bayramı kutlansın ama böyle esnafın, kamunun malını yakarak yıkarak deyil.. Oyuna gelmeyelim..Etrafımız ATEŞ CEMBERİ ..
hüseyin aygün
şu solcular kafa değişimi yaşamadan iktidar olamaz
ali taş
Örgüt için sorun yok, onların efendileri için kaos olsun, kavga olsun yeter.
Cüneyt
ben anlamadım kim kimi susturmuş tam tersine Etyen Efendi bocalıyor soru karşısında!
VATANDAŞ
AĞZINA SAĞLIK GHP Yİ BU ÜLKEDE YÜZDE 25 KİŞ DESTEKLER ASLA CHP AZINLIKTIR HER ZAMAN
mehmet
ağzına sağlık tabıkı bu halkın yüzde 75 ı chp karşı o zaman halkın ıradesıne saygı duyun
halit
yine sacmalamis :)
ÇİLİNGİR
Kürşat kardeşim bunun salaklıkla alakası yok.Bu tip TV ler siyasetin ta göbeğinde olmak için proğram yaparlar.Çünkü onların kuyruk kökleri dışarıda olup, amaçları ülke gündemini maniplasyonlarla karıştırıp halkı galeyana sürüklemektir.O süslü avratta biliyor %55 in parçalı bir bütün olduğuınu.Amaç ajitasyon.Bu millet onların ne menem bir mal olduğunu çoktandır anladı da bu gezi zekalılar anlamadı.
Hakan
%75 chp ye karşı diyor ama kulağı duymuyor. Acaba bu yayını bir daha izledi mi? Kim buluyor bu sipkerleri. Sesi dahi itici . Asla bu ton ve tavırla yaklaşanı izlemem hemen zapik yaparım. Taraflı konuşan bir yayına asla tahammül edemem. Gezi zekalı...
aydogan
ülkede dogruyu savunan bırıyle yalanı savunan hatunu karsı karsıya getırmişler adam mercedes yolda yaggıbı gidiyor hatun patpata benzıyor anca bagırıyor bu kafayla nasıl ekrana cıkarıyorlar
SAMİMİ BİR DÜŞÜNCE
ya bu nasıl bir parti ki başbakanlığa oynuyor ama sadece %25 hitap ediyor sEN başbakan ve cumhurbaşkanlığını oynayacaksın gerİde ki % 75 in gönlünü fetetmeden nasıl becereceksin bunu hangi mantık kabul eder yıllardır bunu chp kavrayamadı daha hala fitneyle fesatla kasetle oynamaya çalışıyor millet bunları itibar etmiyor chp de kendinin yeri olmadığını düşünüyor halkın büyük çoğunluğu partiyi düşman olarak görüyor bu izlenimi silemediğin sürece müdürlükten öteye gidemezsin ben şahsen seçmenlerini değil liderlerini öcü gibi görüyorum ısınamıyorum çünkü halkı ayrımlaştırıyor bu bir gerçek sokak olaylarındaki tavırlarından nefret ediyorum bunda saadet partisine yapılan zulmün büyük payı olduğuda bir gerçek
hasan tan
bu geri zekalı kadın matematik hesabı pek yok galiba bide bunları spiker olarak çıkartıyorlar.
Funda
Türkiye'de iki parti var sanıyor olabilir şaban
OBJEKTİF
BU ÜLKEDE %30 ALINIYORDU,%25 ALINIYORDU,O PARTİLER İKTİDAEDA İKEN BUNLARIN SESİ ÇOKMIYORDU,,,ÇÜNKÜ DEVLET BUNUN PATRONU DOĞAN GURUBUNA,KOÇ GURUBUNA,İSTEDİKLERİ İHALEYİ VERİYORDU....O ZAMAN KİMSE %75 İSTEMİYOR DEMİYORDU....KİMİ KANDIRIYORSUNUZ.......
ibrahim
aydınbaş sen bir parti kur %100 sana VERİRİM!!!!!
Mehmet
haberciliğimiz 10 numaraymış. adamın söylediği dünyanın en basit önermesini bozma diye yedirmeye çalışıyosunuz. sunucu hiçbir biçimde duraklamadı bile. yalan haber yapıp, bir de videosunu hazırlamışsınız ayıp. videoları başka bir kafayla mı izliyosunuz.
hidayet erenler
uyuştursan gene anlamaz bu kız
MURAT
PİSLİK KADİN
saho72
esad da süriyede seçime girse %80 oy alır ama bu onun haklı olduğunu göstermez
tevrat altun
bu cevabı bu kadına hiç kimse verememişti her konuşmasında dile getiriyordu
catlıyordun allah razı olsun mahcupyandan
Erhan
Bu konuşmaya hangi tarafdan baktığınıza bağlı.Diğer tarafta tersini düşünür.Körler sağırlar birbirini ağırlar,Ethem Mahçupyan tabi sizi destekler bu ülkenin değerlerine sizin kadar kimse zarar veremezdi.Mutlu olabilirsiniz.Bende düne kadar Ak Partiye oy verdim ama aklanmadığı sürece tek bir oy yok.Merak etmeyin oy verenlerin çoğu da belediye seçimleri olduğu ve alternatif olmadığı için verdi.Akp'ye oy verenleri birçoğu Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde oy vermeyeceğini söylüyor.
hasan
romalı aslı,hem geri hemide gezi zekalı
kürşad
böyle salak kızlarıda koymuşlar spiker diye.sırf chp li olduğu için. ne kadar iticiii
zal
sandıktan çıkana saygı duyacaksınız.
metin aras
akp yada chp farketmez kac parti secıme girdı akp 46 aldı bukadar
mk
yuzde yuz alacak babayıgıt varmı acaba
Çubuklulu
ne kadar anlatırsan anlat anlattıkların karşındakilerin anlayacağı kadar (CNN BU KADAR ANLIYOR )
MehmetD
Cevap güzel de anlayabilene o kapasiteye sahip olana
önder
kimse kimseyi susturmamış normal seyrinde bir tartışma
PoD
Kim kimi susturuyor anlamadım ben.. Kızın savunması da çok kaliteli ayrıca Etyen Mahçupyan'ın da bir kapak cevabı yok burda. İkisi de konuşuyor normal..