Erdoğan'dan New York Times'a: Yaptığınız edepsizlik

2014-09-17 07:48:12

Erdoğan'dan New York Times'a: Yaptığınız edepsizlik, alçaklık ve adiliktir HD video izle Erdoğan: Türkiye'yi teröre göz yuman bir ülke gibi göstermek edepsizliktir izle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın TESK Genel Kurulu konuşması Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da TESK Genel Kurulu'nda halka sesleniyor. Erdoğan: İslami terör kavramını tanımıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan TESK Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada terörle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. EDEPSİZLİKTİR, ALÇAKLIKTIR, ADİLİKTİR New York Times, IŞİD'e katılımın Türkiye'den yoğun olduğuna yönelik bir haber yapmıştı. Dünyanın önde gelen gazetesi haberde, Ankara'nın Hacıbayram mahallesinin IŞİD'in eleman devşirme ve toplama merkezi haline geldiğini kaydetmişti. Erdoğan New York Times'da çıkan bu fotoğraflarla ilgili olarak; Bu en hafif tabiriyle edepsizliktir, alçaklıktır adiliktir, Türkiye'yi teröre göz yuman bir ülke gibi göstermek edepsizliktir. diye konuştu.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
ege
suriyede dokulen kanlardan sende sorumlusun tarih senden bunlarin hesabini senin torunlarindan soracak
KAMIL
ismayil kardas senin sülüman demirelle bir akrabaligin falan varmidur???????
KAMİL KOÇ
İSMAİL DEMİREL DENEN GERİ ZEKALI SOĞAN CÜCÜĞÜ KADAR BEYNİN OLSA İDİ OLAYLARI ANALİZ ETME YETENEĞİN OLURDU AMA NE YAPALIM ALLAH VERMAYİNCE OLMUTOR SENDE BİTKİSEL TAKILIYORSUN ARTIK
can
Allah doğruyu söylemeyen gerçeği eğip bükenlerin planlarını başlarına geçirsin ayaklarına dolasın Amin.
İsmail DEMİREL
Güya Cumhur oldu..Hala atıyor ve tutuyor...SöyleRmisin İŞID 'a mensup yaralılar Mersin'de tedavi görüyor mu ? görmüyor mu ? Obama İŞID la iligi olarak birlikte mücadele edelim dedi sessiz kaldınız..Bu İŞID denilen illet senin konsolosluk görevlilerini esir aldı 2 Amerikalı 1 İngiliz gazeteciyi infaz etti.. Senin arka durduğun kesinleşen bu hareketlerin adı İslami Terör değil de nedir. Benden gayrisi yok gari deyip dünyayı karşına aldığını bütün dünya görüyor ve seni izlemeye devam ediyor. Hadi yalan de..