Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir

2014-06-16 13:35:49

CHP ve MHP'nin Köşk adayı Prof. Dr. İhsanoğlu, eski İslam Konferansı Örgütü eski genel sekreteri olarak görev yapmıştı.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
justy
Ekmelettin İhsanoğlu Türkiyede ekmek olmadığını, fırınların ekmek üretmediğini zanneden biridir benim gözümde.. Ekmek için Ekmelettin derken ekmeksiz mi kalmışız acaba ? Türkiyeye bu kadar yabancıymış meğerse..! Ama adamın kabahati yok ısrar edip aday gösterenlerde kabahat..!
samo ozdemir
80 milyon turk dururken derin devlet simdide bu arap oglunumu buldu turk halki gerekeni sandikta yapacak serita boyun eymez
olay
münafık
HASAN
CUMHUR BASKANLIGINDA BASBAKAN ISTIFA ETMELIDIR SECIM GEZILERINDE BASBAKAN OLARAK PROPOGANDA YAPILIRSA ADALETSIZ SECIM OLUR ÜLKENIN NIMETLERINDEN ESIT YARARLANILMALIKI ADIL SECIMDEN BAHSEDEBILELIM HER SECIMDE 6-9 MILYON SECMEN OY KULLANMIYOR ONLARIN ICINDE AKPARTI SECMENI YOK AMA BU SEFER KATILIM YÜKSEK OLACAK KASKET DÜSTÜ KEL GÖRÜNDÜ
Devrim
Yirmi tane yürekli Milletvekili varsa ne güzel yoksa şuna kesinlikle inanırım CHP halkını hiç düşünmüyor ama biz yurttaşlar,düşünüyoruz ki bundan sonrada Ekmeleddin bey derse, ne CHP ye ne Ekmeleddin İhsanoğlu na, asla oy YOK.
ZÜLFÜKAR
CHP LİDERİ ALEVİ HEMDE DERSİMLİ !!!! DERSİMİ BOMBALAYANLAR KİMDİ BUNU BİLE AÇIKLAYAMAYAN, ARAŞTIRAMAYAN KİŞİ ALEVİDE OLARAK ALEVİLER İÇİN NE YAPTI HANGİ AÇILIMI SUNDU CHP NİN KOLTUGUNDA OTURMAK İÇİN BU ÖDÜNLERİ VERMEKLEDE KİMLİGİNE İLKELERİNE İHANET İÇİNDE OLDUGU YETMEZMİŞ GİBİ ALEVİ SEÇMENİNEDE İHANET İÇİNDEDİR!! !BUGÜNE KADAR GURURLA.ŞEREFLE ADAY GÖSTERİP KAYBETSEDE SADECE SEÇİMİ KAYBETTİ GURURLA YOLUNA DEVAM ETTİ!! AMA ŞİMDİ KAYBEDERSE YALNIZ SEÇİMİ DEGİL GURURUNU VE İLKELERİNİDE KAYBEDECEK!!!