Ehlisünnet TV muhabirinin Nişantaşı çekimi

2014-06-04 12:49:23

Ehlisünnet TV muhabirinin Nişantaşı çekimi Ehlisünnet tv muhabirinin Nişantaşı sokakları izlenimleri sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
Bilecik'e yerleşen Nişantaşı kızı, sürüsünü büyüttü
Bilecik'e yerleşen Nişantaşı kızı, sürüsünü büyüttü
Düğün çekimine giden damat kazada yaralandı
Düğün çekimine giden damat kazada yaralandı
 Lübnan'daki patlama anı, BBC muhabirinin röportajına yansıdı
Lübnan'daki patlama anı, BBC muhabirinin röportajına yansıdı
TRT muhabirinin zor anları
TRT muhabirinin zor anları
Nişantaşı'nda kafede oturan turistin çantası çalındı
Nişantaşı'nda kafede oturan turistin çantası çalındı
Pasifik'te düğün çekimi yapmak isterken boğuluyorlardı
Pasifik'te düğün çekimi yapmak isterken boğuluyorlardı
RÜYACI
sakallı cüpbeli sarıklı...hak kattan hoş bir şey değil. yani tatlının içine biber atılmış gibi, çıplaklık olsaydı daha hoş olurdu göz zevki bozuluyor nerden çıktı bu yaratıklar diyecem amma hepimizi/ yaradan/ var karasıyla beyazıyla bir yol tutmuş gidiyoruz yaratan bizleri iyi yoldan gidenlerden eylesin
Selami Tekil
burada yala bir şey yok doğrudur....
ömer
Yorum yazmak için tıklayın...
Yeni Mağdur
Mağdur edebiyatı yapan ikiyüzlülerin güç ellerine geçtiğinde nasıl da lanet ettikleri tavra büründüklerini, nasıl da kendinden olmayanı ötekileştirdiklerini, özgürlük, demokrasi falan tanımadıklarını çok da güzel ispat eden bir video olmuş. Tebrik ederim. Demek ki mesele sadece kendilerine özgürlük alanı açmak değil, başkalarının özgürlüklerini ellerinden almakmış. Biz zaten biliyorduk da bu da itirafı olmuş.
abdullah
söylediklerinde doğruluk payı olmakla birlikte üslup ve yöntemi tasvip etmiyorum. Allah insanlara mühlet veriyorken başkaları hakkında hüküm vermek kimsenin haddi değildir. unutulmamalı ki insanların en hayırlısı Kuranı öğrenen ve öğretendir. öğretebilmek için yaşayarak örnek olmak lazım gelir
Madenlii
Bir tane yalan yok hepsi doğru.
KUTLU
BENCE ÜSLÜBÜN COK YANLIS YAPILMAMASI GEREKEN BIŞEYI YAPTIN ONLARIN HIÇ BISEYDEN HABERI OLMAYABILIR OLSADA YAPAMAMA HAKLARI VAR CEZALARINI KENDILERI CEKECEGI GIBI. VE SEN ORAYA GIDEREK ONLARI HAKKIN YOKKEN KOTULEDIN VE ONLARIN HAKLARINA GIRDIN NASIL HELALLIK ALACAKSIN MERAK EDIYORUM ALLAH ISLAH ETSIN .DINIME ELHAMDULILLAH BAGLIYIM AMA KIMIN NE YAPTIGI BENI ILGILENDIRMEZ , DÜZELTEBILIRSEN YARDIMCI OLURSUN YOK DÜZELTEMEZSEN HAKLARINDA KONUSMA HAKKIN YOK .
KİMİN ADAMISIN
ŞAKLABANLIK YAPIYOR.. SECİMLER ÖNCESİ BEYAZ TÜRKLERİ KORKUTUYOR... BÖYLE İNSANLAR KIŞKIRTILAMAZ. KORKUTULAMAZ.. DİNDEN SOGUTULAMAZ..
sevg'l'
bir milleti yok etmek istiyorsan onlari kulturleriden uzaklastiracaksin
sahtekarlar
örümcek kafalı osmanlı deyip sanki o dönem insanlar lüks bir hayat içinde yaşamış gibi gösteriyor bir bak pabişah dedin temiz türk varmıydı hepsi p.i.ç.
rez rez
adam haklı cekılın beyler...
dadas
helal olsun sana
hoşgörü
insallah senin gibi insanlar coğalır kardeşim.ALLAH herkese hidayet etsin insallah.
Adıyamanlı
İslam kazacaktır inşaallah. Zalimler Helak olucaktır Kaybetmeye mahkümdür onlar çünkü.
Okan
Doğru söylüyor valla, hiç öyle düşünmemiştim, bu yönüde varmış...
Osmanlının Torunu
Bir yere program için gitmiştim. Arabadan indim , tabi Cübbeli , Sarıklı ,Şalvarlı . Birkaç pencere açıldı bi anda . Hangi evde cenaze var dediler . Pek alışkın değiller bu giysilere , anca cenazeden cenazeye görüyolar . ' Cenaze yok hanımefendi dedim , YAŞAYAN ÖLÜLERE GELDİK ' .

Abdülmetin Balkanlıoğlu Hocaefendi
ykpymn
çekemeyenler çok bunlar başka türlü yola gelmez zaten ancak sopayla osmanlı başka ülkede oynatılan dansöze bile karışırdı şimdi...
enko
böyle anlatılan bişey olamaz abi bu adam jamaica içmiş bende istiyorum
MODERN TÜRK
YÜRÜ GİT LAN! TÜRKLÜKTEN KONUŞUYORSUN AMA ARAP KILIĞINDA DOLAŞIYORSUN! ARAP MISIN, YÜRK MÜSÜN? FATİH BÖYLE Mİ GİYİNDİ? JEANS FALAN GİYSEN NE OLUR Kİ? APTAL ŞEYSİN. ALLAH İSLAH ETSİN YOBAZ EFENDİ. kURANA GÖRE HAREKET ET
ÖNCE KENDİNİ YARGILA
YORUMCULAR ÖNCE SİZ KENDİ HAYATINIZA BAKIN. HERKES ÖNCE AYNAYA BİR BAKSIN.BAŞKASINI KÖTÜLEMEK KOLAY SEN KENDİ YAŞANTINA BİR BAK HELE. AYRICA OSMANLI ZAMANINDA HER ŞEY İSLAMA UYGUN MUY DU?
ergün çiftçi
elhamdülillahh :))
kemal
önce siz dininizi tam yaşayın cübbe giymeyenin elini sıkmazsınız onların yaptıkları kesinlikle yalnış erkek adam onları bu sekilde eleştirmez kalk seher vaktinde rabbime dua et kandırılmış kayp nesil için hakka yalvar
Bravolar
Sırf cesareti için bile tebrik edilesi
iSa
Bunlar Gezide Zulüm 1453 de başladı yazanlar ne bekliyordun ?
İslamı yanlış tanıtmayın
Ey Ehli Sünnet mensubu zat (!) belki belgesel çekiyormuş edasıyla çektiğin ve ebediyetleri hakkında ileri geri konuştuğun kişilerden cennete gidecekler olacaktır belki sen gidemeyeceksin..!Usul çok yanlış düz mantıkla hareket edelim sevgili peygamberimiz yaşasa idi elinde mikrofonla insanları kötüler miydi ? Yoksa onların anlayacağı dilden tebliğ mi yapardı ? İslam şekile,kalıba sokulamaz elbette ki belirli kurallar vardır fakat kıyafet konusunda dayatma yoktur vesselam.
Erdem Ozdal
Allah Nurunu Tamamliyor
Muhammet Gündoğdu
Kötüleyeceğine Kur'anla öğüt versene
kkkk
o kdar haklısınız ki ama anlamazlar yobaz derler mezhebi genişler
ahmet sümer
GERÇEKLERE NE DENEBİLİRKİ .
Erkin
Bu adam ne çekmiş Ondan istiyorum!!!