Suriye'de çürümeyen ceset herkesi şaşırttı

2012-12-20 10:12:29

Suriye'de çürümeyen ceset herkesi şaşırttı Suriye'de mezarlığa nakledilmek istenen 2 cesedi görenler şok oldu.

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
1
2
0
0
Benzer Videolar
Samatya Sahili'nde denizde ceset bulundu
Samatya Sahili'nde denizde ceset bulundu
İstanbul'da elleri bağlı ağaca asılı bir ceset bulundu
İstanbul'da elleri bağlı ağaca asılı bir ceset bulundu
İftar duasıyla herkesi güldüren çocuk
İftar duasıyla herkesi güldüren çocuk
Droneların tespit ettiği dev Hint kenevirleri polisleri şaşırttı
Droneların tespit ettiği dev Hint kenevirleri polisleri şaşırttı
Ender GÖNDER
hortum nerede hortum? Hortumu nereye koymuşlar?Başucuna mı kıçınamı girmş hortum?
helhel
yalandan kim ölmüş sana sorarım bunun muslumanlıkla alakası yok her dinde böyle inanışlar var ama sen ateistse n o başka
mehmet yasar
çok süper insanlara bir örnektır alana
bir dost
pisikolojik harb dairesinin işleri bunlar.
EMRE
Naylona bişey olmamış daha ilk gün ki gibi duruyo daha !!
Seferoglu
Ya Kardeşim siz bizim Türkleri harbiden aptal sanıyorsunuz ben bunu bu video haberiyle kanaat getirdim.. Neymiş efendim Esad güçlerinin öldürdüğü muhalifmiş gömülen, ki o şahıs esad yönetımı ııcın terorist statusunde ama ne hikmetse adamın çenesini bağlamışlar elbıselerı tertemiz birde güzelce naylona sarılı olarak buluyorlar..yani o caniliği yapacak birde üstüne adamı gömerken bir merasimi yapmamış olacak.. siz gidin bu yalan yapmacık videoları komedi sitelerine satın ..
Hakan türkoğlu
1.si toprağı kazan hiç kimse şaşırmıyor.. Videoyu izleyip şaşıranlar ancak bu görüntülerdekilerin yeni öldürülmüş ve daha birkaçgünlük ceset oldugunu idrak edemeyecek kadar kafası basmayanlardır.

2.si 2 yılda su, yağmur, üzerinde gezinmeler, üzerine basmalar, hiçbiri olmadı kendi agırlıgından dolayı toprak çöker ve sertleşmiş tabaka oluşur.

3.sü biyolojik olarak tüm canlılar yaşam fonksiyonlarını yitirince çürümeye başlar. Şehit olan çürümez diye birşey yok, bu kadar da yalan yanlış şeylerle kimse kimsenin beynini yıkamaya çalışmasın!
Adem
İnşallah şehit olmuşlardır. Allah rahmet eylesin. Makamları cennet olsun. Zalim, münafık ve kafirler için ise çok yazık, çook............
yemedik kardeş yemedik
bizde yedik. esed yanlılarının ve rejim uğruna savaşanların şehit olduğunu göstermeye çalışmışlar ama olmamış be arkadaşlar. o kadar zamanlık toprak o kadar yumuşak olmaz, adamlar elleri ile temizliyorlar, sanki sahildir öyle yumuşak ve hafif kumu olsun. adamların üstleri o kadar temiz olur mu hiç. tamam üstlerine poşet sarılmış ama altlarında bir şey yok. o toprak hiç mi su almadı yada hiç mi böcek yok o toprakta. dikkat ederseniz çıkarılan 2. adamın kafasının arkasından kimse tutmuyo ama buna rağmen boynu geriye düşmüyor,dim dik duruyor. bu adamların şehit olmadığını düşünmemle birlikte ölü olduklarına bile inanmıyorum.
LAZ OSMAN
kurnazca bir taktik ne hikmetse elbiseleri bile tozlanmamis bizde yedik::):):):):):) birde elle cok rahat kazilabiliyordu uzerlerine atilan pisette sanki 10 dakka once atilmis gobo kafalarina sarilan beyaz bez aynen oyle 10 dakka once sarilmis gibi millete bak sehit olacaksiniz bu goruntuyle kandiracaklar
DFS
BÖYLE BİR OLAYIN OLAMAYACAĞINI DÜŞÜNENLERİN İMANINI SORGULAMALARI GEREKİR. Lakin her gönünen de doğru değildir.Mesela bu video propaganda yapmak için belkide 2 saat önce gömülen bir kişinin topraktan çıkarılma görüntüleridir. Kendilerince senaryo kurup esad a karşı savaşanlar şehittir algısını oluşturmak istemiş olabilirler.
yalandan kim ölmüş
müslüman degilimki bunları yutayım
tolga
ılgınc
sahte yalan dolan
Internet sahte görüntüler, montaj videolar ve mide bulandırıcı yalanlarla dolu kirli bir dünya. Bu görüntü de onlardan biri. 2 yıllık toprak sıkışmış ve sertleşmiştir, adamlar yumuşak toprağı elle kazıyor. Üstelik çürümüş bir ceset olduğunu tahmin ettikleri mezarı kim elle kazar.
mehmet emin
bizde yedik..

bu yalan videoyla insanları suriyedeki ölenler şehittir muamelesi yapmaya çalışmışlar.
insanlarıda bu şekilde şehadetlikle kandırıyorlar.
gerek yok
şehit olanın cesedi çürümez .