General in kızı Fulya Ersöz kanal d de

2009-01-15 22:35:56

General in kızı Fulya Ersöz kanal d de

Kategori: Haber ve Televizyon

Benzer Videolar
Orgeneral Akın Öztürk Süleyman Şah'ı havadan denetledi
Orgeneral Akın Öztürk Süleyman Şah'ı havadan denetledi
Çocukların kanalizasyona torpil atma oyunu can aldı
Çocukların kanalizasyona torpil atma oyunu can aldı
Bahçeli ve minik kızın güldüren diyaloğu
Bahçeli ve minik kızın güldüren diyaloğu
Müşteri kasiyer kızı tekme tokat dövdü
Müşteri kasiyer kızı tekme tokat dövdü
Yeni James Bond kızı Stephanie Sigman
Yeni James Bond kızı Stephanie Sigman
Tek kolu felçli kızın giyim aşaması
Tek kolu felçli kızın giyim aşaması
Kızımın nerede olduğunu bulacağım - Aşk Yeniden 6.Bölüm
Kızımın nerede olduğunu bulacağım - Aşk Yeniden 6.Bölüm
Maksimov attığı golü ölen kızına hediye etti
Maksimov attığı golü ölen kızına hediye etti
OZAN 01.01.1970 00:00:00
ben astsubayım yıllar önce astsubay eşleri, eşlerini siz generallar böcek gibi gördüğü karın tokluğuna gece gündüz çalıştırdığı için yürüyüş yaptılar.. OZAMAN NEREDEYDİNİZ... BABALARINIZ GENERALLER ASTSUBAYLARA EŞLERİNİZE SÖZ GEÇİREMİYORSUNUZ DİYEREK CEZALAR YAYDIRIRKEN NEREDEYDİNİZ..... KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER ... GÜN HESABINISIN DÖNDÜĞÜ MASKENİZİN DÜŞTÜĞÜ GÜNDÜR...
hazeyin 14.02.2011 13:55:44
bunların hepsi sahtekar
aycan 27.11.2010 10:39:00
ALLAH AŞKINA GÖZÜNDEN Bİ DAMLA YAŞ AKSIN
huntürk Az önce
bütün amerikan dalkavukları sözüm size ..kendinize pay çıkartmayı başarmışsınız .. bayraklar bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.... bu toprak için kurşun atanda yiğende şereflidir. (iyi bakın gazzeye 50 yıl önce o topraklarda israil yoktu.ey örümcek kafalar sıyrılın bakın dünyaya)
hakan gider Az önce
insan nasıl yaşarsa öyle ölürrr.sahterkarmış zatennn nimadem suçu yok niye sahte kimlik dolaştıı adam gibi askermişş ne ya bunlarrr asker olmaz.ancak sahtekar olurrr
Sefa Az önce
Arkadaslar cok güzel yazmis Yorumlarda..Bana Laf birakmadilar.. Hepsinin Yorumun altina imzami atarim..
deli dumrul Az önce
benim amcamın ana damarlarında biri yüzde yüz kapalı. o da ergenokonda yapılanları gördükçe kalp krizi riski artıyor. ölürse sorumlusu ersöz
jesus Az önce
Ağlayarak Türk Halkını etkilemeye çalışmayın..Kelime oyunu yapmayın...General olmak peygamber olmak demek değildir.Hatası var ki bunca olay yaşanıyor.Türk halkı için en önemli şey vatanını savunmaktır.Asker olmaktır ve her türk askerdir.Ama bu tarz insanlar Türk halkını askerden uzaklaştırmaya çalışsa da buna müsaade etmez Yaradan.Hepimi elhamdulillah muslumanız ve Ne Mutlu Türk 'üm Diyene!
yaver Az önce
eee sonunda teslim oldu iste neden agliyorsun ki tamam baban ama ayni zamanda suclu..
kamik seezgin Az önce
Senin babanın yer altında asit dökerek kaybettiği o gencecik insanlara karşı ne kadar vicdanlı olduğu hakkında da konuşsan senin göz yaşlarına inanırız.
melile Az önce
sen babanı istiyosun yıllar önce babaları öldürülen evlatlar ne yapsın.sahte kimlikle dolaşıyor yok ameliyattan sonra teslim olcakmıs.milleti salak yerine koymayın.beter olsun inş.
b.çelik Az önce
senın gıbı okadar cok ağlayan varkıbumemleketet hemde gozyası degıl yureklerının yası bumemleketın cocoukları vatan ıcın bayrak ıcın sehıt olurken senın baban hasata dıye hesap vermıcek oylemı cok sacma sen dahaa ağlamayı bıle bılmıyorusn yazık ama cok uzulme yakında serbest kalır ..
yusuf Az önce
babanın canını yaktığı insanları hiç düşündün mü? daha babanın nerde olduğunu bilmiyosun. rusyadan ne zaman geldiğinden haberin yok baba baba diye ağlıyosun.
CeDDiN DEDE Az önce
Yoruma gerek yok kızın gözünden bir damla bile yaş damla akmadı.. bunların aglaması bile sahte yazık yaa elitizm ciler ve evlatları...Halkı ahmak koyun sürüsü grüp hep tepede olup tepede kalmak isteyen insan görünümlü kralcıklar.Atatürkü özlüyoruz..o devletin teklideri tek adamıydı ama bıraktıgı miras en büyük miras olan TSK onların hepsi emeklisi bile kıral ...kralı padişahlıgı yok eden devlet adamımız arkadasında padişahlar ordusunu bıraktı...laik ülkem demokrat ülkem hakimiyeti millete sunan ülkem wahh sana ki ne wahhh.
ahmet Az önce
GÜNEYDOĞUDA ÖLDÜRÜLEN FAİLİ MECHUL İNSANLARIN EVLATLARI DA BABALARINI GERİ İSTİYORLAR. AMA GELEMİYORLAR.ÇÜNKÜ ONLAR ÖLÜLER.
saf vatandaş Az önce
timsahın göz yaşları. duygu sömürüsü. adam 2 aydır kaçak. palavraya bak. ameliyattan sonra teslim olacakmış. sahte kimlikle mi teslim olacaktı.. ayrıca sağlık kontrolünde birşeyim yok demiş.. başka söze ne hacet..