Fethullah Gülen Bamteli sohbetleri 10.12.2013

2013-12-11 07:21:25

Fethullah Gülen Bamteli sohbetleri 10.12.2013 Gülen'den MGK yorumu: İmzalar konjonktür gereği atıldı Fethullah Gülen'in son sohbeti herkul.org'dan yayınlandı; Gülen, önemli değerlendirmelerde bulundu. Her Zaman Sulh Yolunda MGK-2004 kararıyla ilgili Hudeybiye teşbihi yaparken, o arkadaşların askerlerle ve o günkü idarede bulunan kimselerle beraber o meseleye imza atmalarını, şartlar ve konjonktürün gereği olarak, tıpkı Efendimiz'in (sallallahu aleyhi ve sellem) bir gaileyi ucuz atlatma adına geriye adım atması gibi ele aldım. Hem de şu cümleyle dedim:

Kategori: Video Haber

Bu videoya aşağıdaki emojilerle tepki ver !
0
0
0
0
0
0
Benzer Videolar
Muharrem İnce'den inandırıcı gelmeyen Gülen iddiası
Muharrem İnce'den inandırıcı gelmeyen Gülen iddiası
murat bozoglu
ben senin gercek bir musluman olduyuna inanmiyorum
Kayahan
Zengin çocuğunun polis olmak istediğini gören duyan oldu mu ? Ben görmedim ve duymadım ama bizim verdiğimiz emekleri, yılları bu insanların çaldığını biliyorum . Allah'ın adaletini Allah'ın adaletiyle düzelir .
NG
Cemaat seçmeni tedirginmiş,niye acaba bu soruyu sormak lazım.Bu iktidar döneminde ne zulum gördünüz de bir anda saf değiştirdiniz.Çıkarlar az da olsa çatışınca demekki sahip olduğunuz gücü bugün iktidara yarın başka odaklara kullanacaksınız.Müslüman şahsiyeti ve kimliği bu kadar değişken olamaz.Hoca Efendinin dönem dönem kimlere ne için destek verdiğini bilir bu toplum ama cemaat bireylari şükür aklı selim davranıp daha ussal kararlar verebilmektedir.İnşallah bu hatadan tez zamanda dönmeyi Rabbim sizlere nasip eder.
ANTİSAQ
HOCA BİZE GELİRLERİNİ AÇIKLAYABİLİRMİ ACABA.YANİ NERDEN NE KADAR KAZANIYOR.DÜNYA MALI OLARAK..
fakir bursalı
Öyle ya durduk yere dershane kapatmakta nerden çıktı.yani bu ikiyüzlü siyaset neden .sayın başbakan niçin bindiğiniz dalı kesiyorsunuz.yani sizi zorlayan nedir.yıllarca erbakan hoca direnmedi mgk kararlarını imzaladı.diye eleştirilmedimi.şimdi bakıyoruzki sizde mgk imza atmışsınız.cemaat seçmeni çok tedirgindir.gerginliğin bitmesini bekliyoruz. tşk